تناسب اندام

3 روش برای سفت کردن و فرم دادن باسن

Tighten the buttocks1

3 روش برای سفت کردن و فرم دادن باسن

همه‌ ی خانم‌ ها می‌ خواهند باسنی سفت و خوش قواره داشته باشند. اگر چه این کار براحتی پیدا کردن یک تمرین خاص نیست، اما تمریناتی هست که می‌ توانید با انجام آنها به سمت داشتن باسنی سفت و خوش فرم پیش بروید. در این مطلب با این تمرینات آشنا خواهید شد. بسیار خب، حالا شما می خواهید که باسنتان را سفت کنید

احتمالا سال‌ هاست که تمرینات خاصی را انجام داده‌اید، اما حالا بدنبال تمرینی متفاوت می گردید. ما این ۳ تمرین را پیشنهاد می‌ دهیم، راه‌ هایی عالی برای شروع روتین سفت کردن باسن و یا سرعت دادن به پیشرفتان به سمت باسنی خوش فرم.

۳∞ از اسکات سنگین نترسید

خانم‌ ها از اسکات می‌ ترسند! چرا که فکر می‌ کنند این تمرین، پاهایشان را بزرگ و حجیم می‌ کند.  اما من شدیدا بر این باورم که شما واقعا احتیاج دارید تا بر روی عضلاتتان فشار بیشتری از حالت عادی بیاورید تا اینکه در پاها و باسنتان تغییری مشاهده کنید. اسکات سنگین و یا پرس پا یک روش خوب برای وارد آوردن این فشار است.

۲∞ بالا رفتن جنبشی

نزدیک خانه‌ ی ما تعداد زیادی پارک وجود دارد. معمولا در آن‌ ها می‌ دوم و سعی می‌ کنم جاهایی برای بالا رفتن پیدا کنم.

مثلا در هر پارکی، حداقل چند تا نیمکت و تعدادی میز وجود دارد. بعضی از آنها هم دو سطحی‌ اند. ممکن است در حین دویدن لبه‌ ی جوی آب، پل، پله و چیزهای دیگری هم پیدا کنید. چنین جاهایی نامحدودند. تا زمانی که مکان مورد نظرتان ثابت باشد، برای تمرین ما خوب است.

دور پارک بدوید و هر سطحی که پیدا کردید، چند بار بر روی آن بالا و پایین بروید. به این شکل که یک پایتان را بر روی سطح مورد نظر گذاشته، با یک فشار بدنتان را بالا بکشید و پای دیگر را همانند پای قبلی بالا بکشید.

۱∞ دویدن در سر بالایی

قطعا یکی از بهترین تمریناتی که می‌ توانید توسط آن باسن و کلا پایین تنه‌ تان را سفت کنید و به آن شکل دهید، این است که در سر بالایی بدوید!

شیب سربالایی‌ ها باعث بوجود آمدن مقاومت مبهوت کننده‌ ای در برابر نیروی شما می‌ شود، و زاویه‌ ای که بدنتان در آن قرار می‌ گیرد، باعث می‌ شود عضلات ران و باسن شما تحت فشار قرار بگیرند.

این تمرین، همچنین یک تمرین چربی سوز قوی نیز به حساب می‌ آید! روی هم رفته، این تمرین، یکی از تمرینات پایین تنه‌ ی مورد علاقه‌ ی من است.

نتیجه گیری

این سه تمرین، تمریناتی قوی هستند که واقعا در پیشرفت شما برای رسیدن به باسنی سفت و خوش قواره کمک تاثیر می‌ گذارند. فقط حواستان باشد که یک رژیم غذایی سالم داشته باشید و تمرینات کاردیوتان را نیز رها نکنید.

به یاد داشته باشید که سوزاندن چربی‌ های اضافه‌ ی بدنتان، باعث خواهد شد اندامتان سفت و در هم تنیده به نظر برسند.

منبع : leancurves.com ♦ fitnessmagazine.ir

بازنشر » berroz.com

3 روش برای سفت کردن و فرم دادن باسن

بازگشت بە لیست

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *