وب سایت بروز
جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.

هواداران پرسپولیس دست به دامان روحانی شدند

perspolise.3jpg
هواداران پرسپولیس دست به دامان روحانی شدند

تصمیم هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به عزل سرمربی و مدیر عامل باشگاه، با واکنش تند هوادارن این تیم مواجه شد. پرسپولیسی‌ ها که وزارت ورزش و سیاسی رئیس هیات مدیره باشگاه را مقصر این اتفاق می‌ دانند و مخالف حضور حمید درخشان در راس کادر فنی این تیم هستند، راه جالبی برای رساندن صدای اعتراض خود به گوش رئیس جمهور پیدا کردند.

آنها با هجوم به صفحه اینستاگرام حسن روحانی و زیر عکسی از مراسم استقبال رئیس جمهور تاجیکستان از رئیس جمهور، پیام‌ های اعتراض آمیز خود را منتشر کرده و خواستار عزل سیاسی و گودرزی شدند و به رئیس جمهور یادآور شدند که این اتفاق باعث کاهش محبوبیت وی نزد پرسپولیسی‌ ها خواهد شد.

برخی از کامنت‌ های اعتراضی پرسپولیسی‌ ها عبارتند از

⊗ آقای روحانی خواهشا شر این آقای سیاسی را از سر پرسپولیس کم کنید، پدرمونو درآورد، خسته شدیم، دولت تدبیر به فکر ما هوادارن پرسپولیس هم باشد.

⊗ آقای روحانی متاسفم که به شما رای دادم، وزیرتون ما رو نابود کرد.

⊗ حاج آقایی که به عشق مردم سر کار اومدید، لطف کنید وزیر بی خاصیت ورزشتون رو حالی کنید که پرسپولیس تیم محلی نیست، دارن با احساسات چهل میلیون بازی می کنن. علی دایی رو برداشتید حداقل یه مربی با دانش بیارید نه درخشان.

⊗ آقای روحانی وزیرت خوب ماموریتش رو انجام داد و پرسپولیس رو نابود کرد.

⊗ آقای روحانی عواقب عملکرد وزیر ورزش در مورد پرسپولیس گریبانگیر شما هم خواهد شد.

⊗ یادتون باشه ماها چون خوب می‌فهمیدیم به شما رای دادیم و خس و خاشاک نبودیم که الان زمان شما هم بخواهیم توسط مدیراتون کارهای عهد قجری ببنیم.

⊗ اینجا فقط وقتی پاسخ می‌ شنوید که حرف از دکتر احمدی نژاد و خدماتش بشه. میان همچین می توپند…. از پیجای پیشین این امر مشخصه. خسته نکنید خودتونو.

⊗ تو رو خدا یه کاری بکنید. تا حالا همچین اتفاقی نیافتاده، تا حالا کسی اینجوری به اسطوره فوتبال توهین نکرده بود، نابود نکنید پرسپولیس رو.

⊗ چرا باید از ظهر بشینم گریه کنم که یه مشت بساز و بفروش شدن همه کاره تیمم؟

perspolise2
هواداران پرسپولیس دست به دامان روحانی شدند
perspolise1
هواداران پرسپولیس دست به دامان روحانی شدند

منبع : namehnews.ir * جام نیوز

بازنشر » berroz.com

هواداران پرسپولیس دست به دامان روحانی شدند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *