وب سایت بروز
جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.

هشدار به داعش | به ایران نزدیک نشوید

daesh
هشدار به داعش | به ایران نزدیک نشوید

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: اگر گروهک تروریستی داعش بخواهد به مرز های کشور نزدیک شود آنها را در عمق خاک عراق مورد هدف قرار می‌ دهیم.

امیر سرتیپ احمدرضا پور دستان صبح امروز در حاشیه مراسم صبحگاه مشترک در رژه یگان‌ های منتخب نیروی زمینی ارتش در جمع خبرنگاران، با اشاره به اینکه نیروی زمینی در مرزهای غربی کشور مستقر است و مرز ها را تقویت کرده، خاطرنشان کرد: ما اجازه نمی‌ دهیم گروهک تروریستی داعش به مرز های کشور نزدیک شود. ما آمادگی کامل جهت مقابله با آنها را داریم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در ادامه افزود: نیروی زمینی از توان بالای عملیاتی و طراحی دکترین جنگ‌ های نیابتی و نا همطراز برخوردار است و تهدید ها را در نطفه خفه می‌ کند.

پوردستان با بیان اینکه این نیرو در سال جاری دو رزمایش بزرگ در جنوب غرب و جنوب شرق کشور اجرا می‌ کند، اظهار کرد: تمامی یگان‌ های نیروی زمینی از جمله توپخانه، راکت‌ انداز، یگان‌ های زرهی، جنگال و یگان‌ های پهپادی در این رزمایش‌ ها حضور دارند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در پایان خاطر نشان کرد: پهپاد های نیروی زمینی به لحاظ برد عملیاتی و حمل بار به قابلیت‌ های بهتری دست یافته‌ اند و نیروی زمینی قرارداد های جدیدی را برای تحویل پهپاد ها با بخش صنعت کشور امضا کرده است.

منبع : bartarinha.ir ♦ isna.ir

بازنشر » berroz.com

هشدار به داعش | به ایران نزدیک نشوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *