وب سایت بروز
آن هاتاوی Anne Hathaway

آن هاتاوی, Anne Hathaway, عکس های آن هاتاوی

مجله فوربس در گزارش سالیانه خود از بازیگران هالیوود، این هفته، «آن هاتاوی» را به عنوان پرسودترین بازیگر زن هالیوود در گیشه معرفی كرد.

به گزارش فوربس، استودیوها و تهیه كنندگان به ازای هر دلار سرمایه گذاری روی فیلم هایی كه «هاتاوی» در آنها ایفای نقش كرده، بیش از 63 دلار به جیب می زنند.

آن هاتاوی, Anne Hathaway, عکس های آن هاتاوی

بهترین نتیجه ای كه این بازیگر زن هالیوود تاكنون به دست آورده به فیلم «آلیس در سرزمین عجایب» به كارگردانی «تیم برتون» تعلق دارد كه این فیلم در گیشه بیش از یك میلیون دلار فروش كرد.

آن هاتاوی, Anne Hathaway, عکس های آن هاتاوی

بنا براین گزارش، فهرست فوربس شامل بازیگران زنی می‌شود كه طی سه سال گذشته، در حداقل 5 فیلم بازی كرده باشند كه میزان فروش هر یك از فیلم‌ها محاسبه شده و مجموع آن تقسیم بر تعداد فیلم‌ها شده تا متوسط فروش هر فیلم به دست بیاید و در نهایت میزان سود استودیوهای فیلمسازی در هر یك از این فیلم‌ها به ازای هر دلار محاسبه می‌شود.

دومین بازیگر این فهرست، «كیت بلانشت» با 26 دلار سود است كه پرسودترین حضورش در فیلم‌های سینمایی «رابین هوود» و «مورد عجیب و غریب بنجامین باتن» بوده است.

آن هاتاوی, Anne Hathaway, عکس های آن هاتاوی

سومین و چهارمین جایگاه این فهرست با 20 دلار سود متعلق به ترتیب به «جنیفر آنیستون» و «مریل استریپ» اختصاص یافته است.

«سارا جسیكا پاركر» با 16 دلار سود در رده پنجم جدول فوربس قرار گرفته كه موفق‌ترین حضورش در فیلم «جنسیت و شهر» بوده است.

مجله فوربس فهرست پرسودترین بازیگر مرد هالیوود را در ماه آگوست منتشر كرد كه «شیا لابیف» با 81 دلار سود به ازای هر دلار سرمایه گذاری صدرنشین بود.
irannaz.com
berroz.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *