وب سایت بروز

Porsche 911 Exclusive (1)
پورشه اکسکلوزیو بار دیگر مهارتش را در قالب یک فیس‌لیفت از 911 کاررا S کابریولت نشان داده است. خودروسازان سطح بالایی مانند پورشه، همیشه طیف گسترده‌ای از امکانات سفارشی‌سازی ارائه می‌دهند و در دوره‌های مختلف زمانی، ترکیبات مشخصی از این آپشن‌ها را به مشتریان عرضه می‌کنند.

آخرین نمونه پورشه اکسکلوزیو، یک 911 کاررا S کابریولت است که به رنگ مشکی (Jet Black) متالیک درآمده و مجهز به کالیپرهای قرمز رنگ برای سیستم ترمز و چرخ‌های خاکستری آلیاژی چند پرده ای سبک‌وزن و ۲۰ اینچی است.

در همین حال، طراحی داخلی کابین با توجه به تریم چوبی مورد استفاده در آن، می تواند توجه بیشتری را به سمت خود جلب کند؛ موضوعی که کمتر در یک خودروی پرفورمنس مانند 911 دیده می‌شود. این تریم در جاهای مختلفی مانند غربیلک فرمان، داشبورد، کنسول وسط و پنل‌های درها اعمال شده و هماهنگی بسیار خوبی با طراحی چرم «اسپرسو» دارد. همچنین می‌توان تاج پورشه را وسط تکیه‌گاه چرمی صندلی‌ها و همین‌طور برخی الگوهای متالیک برای ایجاد کنتراست با فضای کلی قهوه ای رنگ داخلی کابین مشاهده کرد.

پورشه اکسکلوزیو تنها بر روی جنبه های زیبایی شناسی خودرو کار کرده و بنابراین، 911 کاررا S کابریولت برای پیشرانه از همان موتور دو توربوشاٰرژر ۳ لیتری شش سیلندر با قدرت ۴۲۰ اسب‌بخار و گشتاور ۵۰۰ نیوتن‌متر استفاده می‌کند. خروجی این موتور از طریق یک گیربکس استاندارد ۷ سرعته دستی یا آپشن ۷ سرعته PDK به چرخ‌های عقب انتقال داده می‌شود.

از نقطه نظر عملکرد، مدل 911 کاررا S کابریولت با گیربکس دو کلاچه PDK و پکیج اسپورت آپشن «کرونو»، می‌توان در عرض ۴ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد و حداکثر سرعتی برابر ۳۰۱ کیلومتر بر ساعت ثبت کند. اگر هم به سراغ استفاده از گیربکس دستی بروید، حداکثر سرعت، اندکی افزایش خواهد یافته و به ۳۰۳ کیلومتر بر ساعت خواهد رسید. ولی در همین حال، شتاب این مدل (بدون استفاده از پکیج اسپورت کرونو) برای رسیدن به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت، زمانی برابر ۴/۴ ثانیه نیاز خواهد داشت.

Porsche 911 Exclusive (2) Porsche 911 Exclusive (3) Porsche 911 Exclusive (4) Porsche 911 Exclusive (5)
Porsche 911 Exclusive (6)

منبع : car.ir
گردآوری و بازنشر » berroz.com

عکس ماشین پورشه 911, پورشه اکسکلوزیو, پورشه کارارا, پورشه کایمن, عکس بهترین ماشین جهان, عکس ماشین جدید پورشه, والپیپر ماشین پورشه, وب سایت ماشین, Porsche 911 Exclusive

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *