وب سایت بروز
جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.

سلامت پوست | پوستی سالم و جوان برای مردان

best_moisturizing_skin_products_for_men1
سلامت پوست | پوستی سالم و جوان برای مردان

لازم نیست برای نگهداری از پوست صورت تان کمد را از کرم، لوسیون و … پر کنید. با اجرای پنج توصیه زیر به راحتی می توانید به مردی خوش تیپ و جذاب تبدیل شوید …

 هر روز صبح صورت تان را با پاک کننده ای غیر صابونی بشویید. اغلب مردها صورت شان را پس از بیدار شدن از خواب شبانه می‌شویند. در طول شب سلول‌های پوستی شروع به بازسازی می‌کنند و سلول‌های مرده و چربی روی پوست باقی می‌ماند. پوست برای نفس کشیدن نیاز به فضا دارد، فضایی عاری از سلول‌های چرب و مرده. از همین رو زدودن این سلول‌های مزاحم برای تنفس پوست حیاتی است. برای شست و شو از پاک‌ کننده‌های مرطوب استفاده کنید و آن را با آب ولرم از روی صورت تان پاک و برای خشک کردن صورت خیس نیز از یک حوله نرم استفاده کنید.

 اگر ریش تراش ارزان قیمت و کند دارید همین الان آن را به سطل زباله بیاندازید. اکثر مردها به طور میانگین پنج بار در هفته اصلاح می‌کنند. تیغ با کیفیت علاوه بر این که طول عمر بیشتری دارد، صورت را نمی‌خراشد. تیغی را برای اصلاح انتخاب کنید که متناسب با حساسیت پوست و درشتی تارهای ریش تان باشد.

 هیچ گاه بدون ژل یا کف اصلاح نکنید. برای اصلاح صورت به رطوب نیاز دارید. پوست خشک به سرعت خراشیده و زخم می شود.

 پس از اصلاح ریش با پوست صورت تان دوست باشید. اصلاح صورت باعث از بین رفتن لایه رویی پوست می‌شود. برای مرطوب کردن پوست و بازسازی این لایه از افتر شیو استفاده کنید.

 هرگز خانه را بدون استعمال کرم ضد آفتاب ترک نکنید. بهترین کرم ضد آفتاب برای آقایان، کرمی حاوی مرطوب کننده با اس‌پی‌اف ۳۰ درصد است. مردانی که از کرم ضد آفتاب استفاده نمی‌کنند، خود را در معرض خطر صدمات ناشی از نور آفتاب قرار می‌دهند.

منبع : قدس آنلاین
گردآوری و بازنشر » berroz.com

سلامت پوست | پوستی سالم و جوان برای مردان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *