وب سایت بروز
جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.

روش گردگیری صحیح

گرد و غبارهای آشنا

گردگیری باعث می شود تا خانه در هر لحظه زیبا و تمیز باشد به همین دلیل حس خوبی نیز به شما وارد می شود. اگر دوست دارید بهترین نتیجه را از گردگیری خود بگیرید بهتر است نگاهی نیز به اشتباهات خود بیاندازید.

گردگیری خانه یکی از مهمترین کارهایی است که بسیاری از خانم ها خانه دار در طول روز انجام می دهند اما در این میان مشکلاتی نیز وجود دارد که به آن ها دقت نمی شود به همین دلیل مشکلاتی برای خانم ها به وجود می آید.

برای آنکه بتوانید بهترین نتیجه را از یک گردگیری خوب بدست آورید باید حسابی حواص را جمع کنید، همچنین شناخت مشکلات نیز می تواند به شما کمک کند تا کمتر دچارشان شوید

 

** نظم و ترتیب

اولین نکته در مورد یک گردگیری مناسب داشتن نظم و ترتیب است. همه وسایلی که برای یک گردگیری نیاز دارید در یک کیف بگذارید تا نیاز به جا به جا شدن نباشد. دستمال، تمیر کننده ها و … همیشه به همراه داشته باشید.  تلف شدن وقت در یک گردگیری باعث می شود تا کمتر بتوانید خانه تمیز کنید.

 

** دست تنها بودن

شاید به نظر تمیز کردن خانه کاری نداشته باشد و بتوانید تنهایی این کار را انجام دهید ولی همیشه سعی کنید در کنار خود یک یار کمکی داشته باشید. تنها کار کردن باعث می شود تا عضلات بدن شما به مرور از کار افتاده و بسیار خسته شوید در پی این خستگی نیز کار روند درستی نخواهد شد.

 

** مجهز نبودن

گاهی اوقات یک گردگیری ساده ممکن است زمان زیادی به طول انجامد چرا که از وسایل درست استفاده نمی شود. برای تمیز کردن هر بخش از خانه وسیله مناسب تمیز کردن خودش را در اختیار داشته باشید. استفاده از شیشه شورها برای تمیز کردن همه وسایل شیشه ای مناسب نیست چرا که ممکن است لکه های پاک نشدنی روی وسیله های شما ایجاد کند.

برای گردگیری حداقل باید سه دستمال جداگانه داشته باشید تا روزانه آن ها را عوض کرده و پس از گردگیری بشویید. این کار باعث می شود تا نتیجه بهتری از همه گردگیری های که انجام می دهید بگیرید

** دستمال های کثیف

بزرگترین دشمن گردگیری دستمال های کثیف است که شما روزانه از آن استفاده می کنید. برای گردگیری حداقل باید سه دستمال جداگانه داشته باشید تا روزانه آن ها را عوض کرده و پس از گردگیری بشویید. این کار باعث می شود تا نتیجه بهتری از همه گردگیری های که انجام می دهید بگیرید. استفاده از دستمال های میکروفایبر توسط بسیاری از کارشناسان طراحی خانه توصیه می شود.

منبع :مشرق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *