وب سایت بروز
جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.

رد صلاحیت هاشمی رفسنجانی و نگرانی شدید مردم از این خبر

رد صلاحیت هاشمی رفسنجانی و نگرانی شدید مردم از این خبر fateme hashemi
فاطمه هاشمی
به فاطمه هاشمی، دختر آقای هاشمی رفسنجانی در خصوص عدم احراز صلاحیت آقای هاشمی رفسنجانی به سایت “جرس” گفت: «در حقیقت هیچ دلیلی هم برای رد صلاحیت ایشان اعلام نکرده اند.»

وی در ادامه مدعی شد: «برای ایشان پیغام آورند که حتما باید از کاندیداتوری انصراف دهند و ایشان هم صراحتا جواب دادند انصراف نخواهم داد و نمی توانم به مردم خیانت کنم. مردم به من اعتماد کردند و از من درخواست کردند که بیایم و به خاطر آنها آمدم. آنها بسیار از آمدن من خوشحال شدند، حالا چطور از من می خواهید انصراف دهم؟! اصلا بر چه اساسی انصراف دهم؟ من که نمی توانم به مردم دروغ بگویم.»

 دختر آقای هاشمی رفسنجانی اضافه کرد: “الان بسیاری از افرادی که مسئولیت بالایی در کشور دارند از سن خیلی بالایی برخوردارند و علاوه بر آن بیمار هم هستند. بنابراین، کاملا مشخص است که سن بهانه است. امام خمینی در سن هفتاد و نه سالگی وارد کشور شدند و یازده سال هم رهبر کشور بودند و کشور انقلابی را به نحو احسنت مدیریت کردند. سن که نمی تواند ملاک باشد. دقیقا پدر چنان دغدغه کشور را داشتند و نگران این اوضاع بودند که در این سن وارد صحنه شدند.”

فاطمه هاشمی در پایان گفت: “ایشان هنوز واکنشی به این مسئله نشان نداده اند، البته بعید می دانم ایشان اعتراضی به این مسئله کنند. در هر حال ما هم خوشحالیم که آقای هاشمی با توجه به این شرایط وظیفه خود را انجام دادند.”

همچنین کثیر زیادی از مردم در غرب کشور از شنیدن این خبر شوکه شدند و با این اوصاف امسال مردم کمتر پاس صندوق های رای خواهند آمد.

منیع :  از جام نیوز

بازنشر » berroz.com

رد صلاحیت هاشمی رفسنجانی و نگرانی شدید مردم از این خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *