وب سایت بروز
جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.

داریوش ارجمند بساط تبلیغات ضرغامی را بهم ریخت!

داریوش ارجمند بساط تبلیغات ضرغامی را بهم ریخت! | اخبار هنری , برنج آوازه , تبلیغات صدا و سیما , سریال امام علی (ع , حرف حقیقت , بدیرین انسان های دنیا
داریوش ارجمند + حقیقت های ناگفته

صداوسیما که این روزها تبلیغات زیادی را در برنامه های مختلف از عمو پورنگ گرفته تا سریال های عید نوروز گنجانده با واکنش های منفی از سوی مردم مواجه شده است. درحالیکه تبلیغات پی در پی در برنامه هایی نظیر عمو پورنگ و سریال ها به شدت ازار دهنده شده و حتی منجر به نتیجه ی عکس شده، مهمانان دعوت شده به صداوسیما گهگاه لب به انتقاد از این مسئله گشوده اند. اخیرا حجت الاسلام ماندگاری در برنامه ای زنده، روند و سیاست تبلیغاتی صداوسیما را به باد انتقاد گرفت.

بروز » پیشنهاد می کنم حتما بخونید , بلاخره یکی پیدا شد چند کلمه حقیقیت رو بیان کنه…

داریوش ارجمند بازیگر مشهور سینما و تلویزیون نیز که روز گذشته به برنامه ای تبلیغاتی و زنده دعوت شده بود نیز با کنایه و شوخی از این تبلیغات انتقاد کرد.ارجمند در واکنش به مجریان برنامه که بنابر وظیفه ی محوله، بحث را به هر طریقی به موضوع برنج می کشاندند گفت: اینکه در غذاها برنج هم باشد، افتخاری نیست، آن هم با این برنج های سمی در این روزگار.
مجریان که دست پاچه شده بودند گفتند: بعضی از برنج ها مثل اوازه اینطور نیست!
بازیگر نقش مالک اشتر سریال امام علی (ع) به کنایه گفت: خدا توفیقش دهد، خدا خیرش دهد.
وی ادامه داد: اینجا، یک طرف پرچم ایران برافراشته شده و در طرف دیگر پرچم برنج آوازه.
ارجمند در ادامه این سئوال را مطرح کرد و گفت: این همان برنجی است که هفته ای 110 میلیون جایزه می دهد؟ اینها کجا می کارند و برمی دارند و فروشند، بگویند ما هم برویم آنجا.مگر اینها چقدر در می آورند که 110 میلیون در هفته جایزه می دهند. لااقل، قیمتش هر چه هست پایین بیاورد و به جای آن، این قرعه کشی ها را تعطیل کند!
او در پایان گفت: البته جنس خوب که تبلیغ نمی کند!
مجریان برنامه که از اظهارات داریوش ارجمند متعجب شده بودند، اعلام کردند که باید قسمت دیگری از برنامه پخش شود.
در همین حال، ارجمند گفت: بریم که کار دارد به جاهای حساس می کشد!

منبع: تیک

musiceiranian.ir

بازنشر » berroz.com

داریوش ارجمند بساط تبلیغات ضرغامی را بهم ریخت! | اخبار هنری , برنج آوازه , تبلیغات صدا و سیما , سریال امام علی (ع , حرف حقیقت , بدیرین انسان های دنیا

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *