وب سایت بروز
جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.

تیونینگ جدید منصوری و ارتقای بنز G63 AMG 6×6

mercedes G63 AMG (1)
منصوری و ارتقای بنز mercedes G63 AMG

منصوری، این کمپانی خوشنام در عرصه‌ی تیونینگ،برنامه‌ی سفارشی سازی کامل خود برای مرسدس بنز G63 AMG 6×6 را اعلام کرد. اطلاعات منتشر شده در این برنامه محدود است اما منصوری باز هم یکی از کیت‌های خیره‌کننده‌ی خود را (یا یکی از کیت‌های “به من نگاه کن ” look at me خود را) برای این کار تدارک دیده است. در نگاه اول، چراغ‌های جلو و جلوپنجره‌ی این خودرو به‌روزرسانی شده‌اند همچنین چندین قطعه‌ی فیبرکربنی در طرفین خودرو به چشم می‌خورند.

mercedes G63 AMG (2)
منصوری و ارتقای بنز mercedes G63 AMG

بزرگ‌ترین تغییر در زیر درپوش این خودرو رخ داده است، جایی که منصوری سنگ تمام گذاشته و موتور استاندارد V8 و 5.5 لیتری این خودرو را به صورت کامل ارتقا داده و موتور این خودرو پذیرای “قطعات مسابقه‌ای خالص” بوده است. منصوری قطعات جدیدی از جمله سرسیلندرها و میل‌لنگ و سیستم اگزوز را بکار برده است. به لطف چنین تیونینگی، خروجی موتور هشت سیلندر G63 AMG 6×6 به ترتیب از 554 اسب بخار و 758 نیوتون متر به 840 اسب بخار و 1000 نیوتون متر ارتقا پیدا کرده است.

mercedes G63 AMG (3)
منصوری و ارتقای بنز mercedes G63 AMG

اگر چه هنوز عکس‌هایی از نمای داخلی این خودرو منتشر نشده است اما منصوری عناصر فیبرکربنی بسیاری را به همراه چندین نوع چرم از جمله آلکانترا و… به شما پیشنهاد می‌دهد. شما تصویر کابین مدل 4×4 G63 منصوری را در ذیل مشاهده می کنید که به احتمال زیاد با کابین همین مدل یکی خواهد بود.

منبع : car.ir

بازنشر » berroz.com

تیونینگ جدید منصوری و ارتقای بنز G63 AMG 6×6 | عکس ماشین مرسدس , تیونینگ های معروف آقای منصوری , عکس ماشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *