وب سایت بروز
جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.

تیزر مازراتی گرن کابریو اسپرت (HD)

Maserati GranTurismo_S_Automatic_2010
Maserati GranTurismo
ایده خودروهای کروکی را مجدداً بشکلی بدیع تعریف می کند. گرنکابریو، روباز چهار نفره این فرصت را به شما می دهد تا همراه با کسانی که آنان را دوست می دارید، در یک تجربه دلنشین رانندگی شرکت کنید.
تجربه ای که حاصل موادی با کیفیت درخشان و رایحه چرم درجه یک است. گرنکابریو، تجسم و تحقق راستین نیازی می باشد که مازراتی بر خلاف جنونی که صرفاَ برای تملک اشیاء مشاهده می شود، این نیاز را برای زندگی توام با تجربه های شاد و هیجان انگیز احساس می کند. گرنکابریو، برای کسانی طراحی می شود که از ذائقه و سلیقه خوبی برخوردار می باشند و قدرت و زیبائی ایتالیائی را تحسین می کنند. با وجود این، آنها نمی خواهند با استفاده ازیک خودرو صرفاً بدلیل ارائه مدلهای جدید همان خانواده از خودروها احساس ضعف نماید. در گرنکابریو، لذت بردن از تجارب دلچسب از حلقه هائی که در گذشته تسخیر ناپذیر بنظر می رسیدند، فراتر می رود.
جزییات این خودرو باعث تاکید بر خطوط این خودرو گشته و زاویه های اسپرتی و در عین حال تشخص آن را افزایش می دهد. این اتومبیل کاملاً پویا و مستحکم است و در سنت شگرف مازراتی از جایگاه متین برخوردار می باشد. رنگ جدید قرمز Rosso Trionfale حالت ورزشکارانه گرنکابریو اسپرت را مورد تاکید قرار می دهد. جلو پنجره، که یکی از اجزای بارز خودروهای مازراتی را تشکیل می دهد، منعکس کننده زیبائی مدلهای عصر کلاسیک نظیر A6G-54 FRUA SPYDER می باشد. خطوط سیاه عمودی، از مشخصات اختصاصی جلو پنجره گرنکابرو اسپرت می باشد و سیاه رنگی است که عرضه میان ” چراغ های بزرگ جلو را با راهنماهای سفید آن تشکیل می دهد. علامت یزه سه شاخه که در وسط پره های قرمز رنگ جلو پنجره می نشیند مشخصه ویژه قدرتمندترین خودروها در طیف مازراتی می باشد. 

دو جناح جلو، دستگیره درب ها و آینه ها یا بدنه خودرو هماهنگ می باشند و از توازن برخوردار می باشد. این موارد باعث می شوند که گرنکابریو اسپرت از طرح و سبک مورد نظر ما برخوردار شود و در عین حال نقش مهمی در ایرودینامیک آن ایفا کند. 

در صورت درخواست، می توان طره های جانبی را به رنگ سیاه نصب کرد. سیاه رنگی است که رئوس طرح کابین را بصورتی چشمگیر تر نشان می دهد ( خط سایه) و حالت دینامیک ( پویای ) خودرو را مورد تاکید قرار می دهد. این رنگ در لوله های اگزوز عقب نیز باعث ایجاد حالت اسپرت در این بخش از اتومبیل می شود. اگزوز های بیضوی مدل خودرو را بصورت چشمگیر نشان می دهند ودر صورت تقاضا می توان آنها را با فیبر کربن ساخت تا سلیقه شخصی نیز در آن اعمال گردند. 

رینگهای ستاره ای 20 اینچی که در این خودرو وجود دارند، در دو رنگ نقره ای و خاکستری آنتراسیت Antracite ارائه می شوند. رنگ اخیر از یک جلای متالیک فوق العاده برخوردار است.

منبع: car.ir

بازنشر » berroz.com

تیزر مازراتی گرن کابریو اسپرت ,قیمت مازراتی, در ایران, اخبار خودرو, کلیپ مازراتی, دانلود فیلم از تبلیغات, ماشین, خودرو, مشخصات, مدل جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *