وب سایت بروز
جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.

ترسناک‌ترین اراذل تهران دستگیر شد

ترسناک‌ترین اراذل تهران دستگیر شد,تنهای وحشی,مازیار روغنی,عکس اراذل,Scariest thugs were arrested in Tehran alone , wild, Maziar oil, tag photos
ترسناک‌ترین اراذل تهران دستگیر شد

پسر شروری که به دلیل جراحت بسیار شدید در درگیری پی در پی خیابانی صورتش قابل شناسایی نبود در آخرین نزاع خود توسط ماموران امنیت تهران بزرگ دستگیر شد.


دو شب گذشته یک مورد درگیری خونین میان اراذل به نام و خطرناک تهران در منطقه خاک سفید تهرانپارس به پلیس 110 اعلام شد.

ماموران امنیت پس از حضور در محل مشاهده کردند که خون در چند جای خیابان ریخته است و تعدادی خودرو و اموال دولتی نیز تخریب شده ‌اند.

همچنین در بررسی اولیه مشخص شد درگیری میان 3 نفر به نام ‌های “سیامک” معروف به “تنهای وحشی” (که به جرم آدم ربایی و درگیری، سرقت و ضرب و جرح عمدی تحت تعقیب پلیس است و همین طور این پسر شرور با اتکاء به ظاهر ترسناک خود که از جای جراحت‌ها در درگیری‌ها به وجود آمده بود باعث رعب و وحشت در میان مردم می‌شد)، “مازیار” معروف به “مازیار روغنی” (که جرائمی نظیر درگیری‌های خیابانی، سرقت، زورگیری و شرارت، عربده کشی را در پرونده خود دارد)، “اصغر ” (که اراذل سطح یک بوده و در سال گذشته در یک نزاع دست جمعی برادرش “اکبر” با شمشیر به قتل رسیده بود)، بوده است.

در این خصوص ماموران امنیت سریعا با هماهنگی مقام قضایی تحقیقات گسترده اطلاعاتی خود را آغار کرده و پس از 24 ساعت فعالیت شبانه روزی موفق شدند سیامک را در یکی از محله‌های شرق پایتخت ردیابی کنند. در ادامه یک اکیپ عملیاتی جهت دستگیری متهم اعزام شدند و وی را مخفیگاهش دستگیر کردند.

لازم به ذکر است که متهم در حین انتقال به پایگاه پلیس امنیت در برابر ماموران مقاومت می‌کرد و با عربده کشی و جوسازی باعث رعب و وحشت شده بود که با شلیک 2 تیر هوایی ساکت شد و از ترس سرش را پائین انداخت و با ماموران امنیت همکاری لازم را انجام داد.

از طرفی کارآگاهان امنیت مازیار روغنی را نیز در یکی از خیایان‌های تهرانپارس ردیابی کردند و ماموران وی را در حالی که با خودروی سواری در حال تردد بود دستگیر و به مقر انتقال دادند.

رئیس امنیت عمومی تهران بزرگ سرهنگ علیرضا محرابی درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران، گفت: در بررسی از مخفیگاه سیامک تعدادی فشنگ جنگی و تعدادی سلاح سرد کشف و ضبط گردید. همچنین تحقیقات برای دستگیری آخرین متهم این درگیری خونین همچنان از سوی کارآگاهان امنیت تهران بزرگ ادامه دارد.

منبع : به گزارش نامه نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران

بازنشر » berroz.com

ترسناک‌ترین اراذل تهران دستگیر شد,تنهای وحشی,مازیار روغنی,عکس اراذل,Scariest thugs were arrested in Tehran alone , wild, Maziar oil, tag photos

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *