وب سایت بروز
جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.

از ساپورت مخصوص برای دختران تا شلوار جین آقایان + عکس

Support for girls and jeans for men
از ساپورت مخصوص برای دختران تا شلوار جین آقایان

روند طی شده از رواج پوشش‌های غیرمتعارف به ویژه برای دختران در کشور با اضافه شدن طرح پرچم اسرائیل به آن ادامه یافت تا جایی که امروزه صحبت از کنار آمدن با اسرائیل هم عادی شده است!

شاید درخواست عجیب و کوته بینانه شیمون پرز، رئیس رژیم آدمکش، جعلی، نژادپرست و اشغالگر صهیونیستی برای دیدار با حسن روحانی(!) هرگز به اندازه واکنش برخی عناصر داخلی که امکان کنار آمدن با اسرائیل را مطرح کرده بودند، شگفت آور نبود.

صراط نوشت: روند عادی شدن(!) صحبت از کنار آمدن با رژیم صهیونیستی بی‌شک یک شبه پدید نیامده و مقدماتی را برای رسیدن به این مرحله طی کرده است.

با شروع فصل گرما در سال جاری، واژه “ساپورت” که برای بسیاری از ایرانی ها تا آن زمان کاملا غریبه بود، به یکباره به یکی از رایج ترین کلمات تبدیل شد و اندکی بعد، بدون آنکه تدبیری برای آن اندیشیده شود، مدل های مختلف آن هر روز بر تن دختران ایرانی رنگارنگ تر شد.

ساپورت هایی که با طرح پرچم اسراییل بر تن دختران ایرانی دیده شده بود!

ماجرا وقتی پیچیده تر و مشکوک تر شد که ساپورت هایی با طرح پرچم رژیم صهیونیستی بر تن تعدادی از دختران مشاهده گردید. این موضوع به قدری غیرقابل باور بود که به سختی می شد باور کرد تلاش برای رواج نماد اسرائیل در ایران، صرفا از روی سهل انگاری و بدون برنامه ریزی و هدایت دقیق انجام شده باشد.

اندکی بعد از آن، بنیامین نتانیاهو در اظهاراتی عجیب مدعی شد که ایرانیان در پوشیدن شلوار جین آزادی ندارند تا این بار دخالت مقامات صهیونیستی در نوع پوشش ایرانی ها آشکارتر باشد.

واکنش ایرانیان به ادعاهای نتانیاهو
ادعاهای او به قدری عجیب و بی مایه بود که بلافاصله با واکنش ایرانیان در فضای مجازی مواجه شد اما همین اظهارات از نقشه دقیق اسرائیل برای افکار عمومی ایرانیان پرده برداشت. روند طی شده از رواج پوشش های غیرمتعارف به ویژه برای دختران در کشور با اضافه شدن طرح پرچم اسراییل به آن ادامه یافت تا جایی که امروزه صحبت از کنار آمدن با اسراییل هم عادی شده است!

موضوعی که اکنون با پدیدار شدن نشانه های فراوان نمی توان کتمان کرد، همین مسئله است؛ یعنی رژیم صهیونیستی برای پیاده کردن اهداف خود به آماده کردن افکار عمومی در ایران به عنوان مقدمات مطرح کردن موضوعات مدنظر خود نیاز دارد و این مقدمات معمولا از مسائل فرهنگی آغاز می‌شود.

در این میان آنچه به نظر می رسد مغفول مانده، نحوه مقابله با این تهاجمات فرهنگی و جدی نگرفتن آنها از سوی مسئولان است.

منبع : به گزارش سرویس فرهنگی جام نیوز

بازنشر » berroz.com

از ساپورت مخصوص برای دختران تا شلوار جین آقایان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *