گاف بزرگ در حاشیه مراسم تنفیذ/ آیه ای که فقط «العربیه» شنید!

گاف بزرگ در حاشیه مراسم تنفیذ/ آیه ای که فقط «العربیه» شنید! 

عوامل ناشی رسانه وابسته به خاندان سلطنتی عربستان حتی به خودشان زحمت نداده اند دستکم بخش قرائت آیات کلام الله مجید در آغاز مراسم تنفیذ را تا به انتها مشاهده کنند.

به گزارش سرویس سیاسی جام، وب سایت شبکه العربیه (AlArabiya) وابسته به خاندان سلطنتی عربستان، در گزارشی شیطنت آمیز نوشت:

««سرانجام حسن روحانی با تنفیذ رأی مردم در انتخابات توسط آیت الله علی خامنه ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران، رسما سکان اداره قوه اجرایی این کشور را در دست گرفت. بدین ترتیب ۸ سال ریاست جمهوری جنجال برانگیر محمود احمدی نژاد پایان یافت.

نکته جالب توجه در مراسم تنفیذ، قرائت آیاتی از سوره “اسراء” در ابتدای مراسم بود. در این میان، آیه وَ قُلْ جَاءَ الْحَقُّ وَ زَهَقَ الْبَاطِلُ ۚ إِنَّ الْبَاطِلَ کَانَ زَهُوقًا که به معنی [بگو حق آمد و باطل نابود شد. باطل نابودشدنی است] می باشد، خوانده شد.

با توجه به روی کار آمدن رئیس جمهوری جدید در ایران و پایان دوره رئیس جمهوری پیشین، قرائت این آیه جالب توجه است.»»

اما نکته بسیار جالب ماجرا اینجاست که آیه شریفه مورد اشاره، اصلا در جلسه تنفیذ حکم ریاست جمهوری جناب آقای روحانی خوانده نشده و قاری محترم تنها آیات 78 الی 80 سوره مبارکه اسراء را تلاوت نموده است.
به عبارت دیگر، بلندگوی خاندان سلطنتی عربستان از هول حلیم در دیگ افتاده است. عوامل ناشی این رسانه وابسته، حتی به خودشان زحمت نداده اند دستکم بخش قرائت آیات کلام الله مجید در آغاز مراسم تنفیذ را تا به انتها مشاهده کنند.

از این گاف بزرگ و مضحک که بگذریم، جا دارد به همین بهانه به العربیه گوشزد کنیم که تلاوت آیات نورانی قرآن مجید در مراسم های ما با هدف متبرک کردن مجلس، تدبر، عبرت گیری و استعانت از هدایت های پروردگار صورت می گیرد و ایرانیان مانند سلاطین سعودی و مفتیان وهابی عادت ندارند جایگاه کلام الهی را تا سطح انگاره های باطل و حب و بغض های دنیوی تنزل بدهند.

هرچند، وقتی علما و حکام منحرف وهابی با تفسیر به رأی و مصادره به مطلوب آیات مقدس وحی اموراتشان را می گذرانند و خیانت ها و جنایت های خود را تئوریزه می کنند، از این رسانه وهابی نباید انتظار بیشتری داشت.

 

 

 

 

 

العربیه,سوتی,گاف بزرگ,فساد در العربیه,خاندان سلطنتی عربستان,AlArabiya,خاندان سلطنتی عربستان,قرائت آیات کلام الله مجید,سوتی,سوتی های لو رفته صدا و سیما

درباره admin

زندگی برای همه یکسان عشق نمیورزه و با شعار دادن هیچوقت دنیا بهتر نشد ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.