پیوستن نابغه 9 ساله اردبیلی به پرسپولیس نهایی شد*قرارداد 10ساله

پیوستن نابغه 9 ساله اردبیلی به پرسپولیس نهایی شد*قرارداد 10ساله

نابغه 9 ساله فوتبال اردبیل رسما با باشگاه پرسپولیس قرارداد 10 ساله امضا کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، قرارداد  پدیده 9 ساله اردبیلی که تصاویر هنرنمایی‌های او در برنامه نود پخش شده و باشگاه‌های داخلی و خارجی زیادی پیشنهاداتی به او داده بودند عصر امروز در هیئت فوتبال استان اردبیل نهایی شد.

محمد رویانیان، محمود سالارکیا معاونت حقوقی باشگاه پرسپولیس، محمد دایی، خبرنگاران اردبیلی، امیرحسین حاجی‌زاده، خانواده و مربی‌اش و برخی از مسئولان فوتبال استان اردبیل در هیئت فوتبال حضور یافته و پیوستن این پدیده اردبیلی به پرسپولیس نهایی شد.

محمد رویانیان در این خصوص گفت: چندی پیش آقای سالارکیا معاون حقوقی باشگاه به نمایندگی از بنده عازم اردبیل شدند و توافقات و مذاکرات اولیه با پدر و مادر و مربی امیرحسین حاجی‌زاده پدیده 9 ساله اردبیلی انجام شد. پس از آن مسائلی مطرح شد که نیاز به مذاکرات مجدد بود، در نهایت توافقات انجام شد و ما با حضور در هیئت فوتبال این قرارداد را رسمی کردیم. البته باید صادقانه بگویم این قرارداد در دست آقای شیرینی بود و قرار بود آقای دایی و شیرینی نیز در هیئت فوتبال حضور یابند اما از آنجا که پرواز آقایان دایی و شیرینی تاخیر داشت و این قرارداد نیز نزد سرپرست تیم پرسپولیس بود، امضای قرارداد به روز جمعه موکول شد اما همه توافقات انجام شده و ما امیدواریم که بتوانیم در رشد و پیشرفت و هرچه شکوفاتر شدن استعداد این پدیده و نابغه اردبیلی موفق عمل کنیم. این بازیکن را قبلا و پیش از آنکه برنامه نود تصاویری از آن پخش کند آقای دایی به من معرفی کرده بود.

رویانیان درباره اینکه چه برنامه‌هایی برای این پدیده اردبیلی دارد، گفت: بر اساس توافقات انجام شده فعلا تاکید کرده‌ایم که این بازیکن تحصیلات خود را ادامه دهد، در اردبیل کنار خانواده و مربی‌اش به تحصیل و آموزش بپردازد و دوران نونهالی را با نظارت ویژه مثل دیگر بچه‌های عادی طی کند، البته ما برای ایشان کلاس تخصصی زبان در نظر گرفته‌ایم تا به زبان انگلیسی مسلط شود و همچنین بر سلامتی جسمی و عمومی وی در قرارداد تاکید کرده و برنامه‌هایی در نظر گرفته‌ایم و این بازیکن زیر نظر مربی خودش در اردبیل به ادامه آموزش خواهد پرداخت.

وی ادامه داد: ما با آقای شیخلو وند مربی و مدیر مدرسه فوتبال ایرانیان اردبیل که این بازیکن در آنجا آموزش دیده قرارداد جداگانه امضا می‌کنیم و در واقع مربی این پدیده از این پس مربی پرسپولیس خواهد بود و توافقاتی انجام خواهیم داد تا نام این مدرسه فوتبال نیز به پرسپولیس تغییر کند. مربی این پدیده با آقای دایی نیز ارتباط دارد و بر اساس بررسی‌های انجام شده نخبگان دیگری نیز در این مدرسه فوتبال هستند که یکی یکی طبق این برنامه به استخدام باشگاه پرسپولیس درخواهند آمد و تلاش می‌کنیم برای رشد و پیشرفت این پدیده‌ها اقدامات موثر و اصولی انجام دهیم.

انتهاي خبر/ قدس آنلاين

درباره admin

زندگی برای همه یکسان عشق نمیورزه و با شعار دادن هیچوقت دنیا بهتر نشد ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.