وعده غیر اخلاقی کیم کارداشیان به عکاسان

کیم کارداشیان,اندام ایده آل,بارداری,عکس برهنه,بازیگر هالیوود, عکس اندام کیم کارداشیان , تناسب اندام , بهترین اندام , وعده غیر اخلاقی کیم کارداشیان به عکاسان
اندام ایده آل

 

روزنو: کیم کارداشیان بعد از به دنیا آمدن دخترش تلاش سختی در پیش گرفته است تا به اندام ایده آل و رویایی قبل از بارداری بازگردد. به نظر میرسد او در این راه موفق بوده است و مصرانه در پی دستیابی به این هدف است.

این ستاره 32 ساله هالیوودی در برنامه خانوادگی خود که در شبکه های امریکایی روی آنتن می رود با صراحت از تلاش سخت و نفسگیر برای رسیدن به اندام قبل از بارداری صحبت میکند. او به عکاسان و خبرنگاران قول داده است در صورتیکه بتواند به اندام ایده آل مورد نظرش برسد تصویری عریان خود را در اختیار عکاسان و خبرنگاران قرار خواهد داد.

کیم کارداشیان اولین فرزند خود را در ماه ژوئن سال جاری به دنیا آورد.خانواده وی این روزها حواشی زیادی دارند و همین مسئله آنها را به تیتر اول رسانه ها تبدیل کرده است. بعد از رسوایی ” لامار ادوم” همسر بسکتبالیست ” کوله کارداشیان” و شایعات جدایی وی از همسرش چندی پیش  ” کریس جنر” مادر خانواده نیز اعلام کرد بعد از 22 سال زندگی با قهرمان سابق المپیک ” بروس جنر” از وی جدا شده است. به نظر میرسد بعد از جدایی جنجالی کیم کارداشیان از ” کریس همفریس” همسر سابقش این خانواده به بحران طلاق دچار شده است.

این در حالی است که فرزند کیم کارداشیان دقیقا یک هفته قبل از طلاق وی با همسر سابقش از دوست پسر جدیدش کانیه وست متولد شد.

کیم کارداشیان,اندام ایده آل,بارداری,عکس برهنه,بازیگر هالیوود, عکس اندام کیم کارداشیان , تناسب اندام , بهترین اندام , وعده غیر اخلاقی کیم کارداشیان به عکاسان

درباره admin

زندگی برای همه یکسان عشق نمیورزه و با شعار دادن هیچوقت دنیا بهتر نشد ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.