اغفال، هتک حرمت و تجاوز به زنان و دختران توسط داروساز شیاد

تجاوز به زنان و دختران توسط داروساز شیاد

تجاوز به زنان و دختران

شمار شاکیان پیرمردی که با معرفی خود به عنوان پزشک داروساز و استاد دانشگاه، شهروندان را اغفال کرده و پس از آن اقدام به سرقت و تجاوز به برخی از آنان کرده بود، به 31 تن افزایش یافتند.

سرهنگ عباسعلی محمدیان، رییس پلیس آگاهی پایتخت در این‌باره توضیح دادند که یک ماه پیش موفق به دستگیر کردن مردی شیک پوش با داشتن عینک آفتابی و کیف سامسونت که خود را استاد دانشگاه و داروساز معرفی می‌کرد شدند.

تجاوز به زنان و دختران توسط داروساز شیاد

با دستگیری او تحقیقات راجعبه این داروساز تقلبی شروع شد. متهم با پرسه‌زدن در مرکز شهر نظیر ناصرخسرو و اطراف مراکز آموزش عالی به ویژه دانشگاه تهران، خود را پزشک داروساز و استاد دانشگاه معرفی می‌کرد. ضمن معرفی خود به افراد ادعای تدریس در دانشگاه و همچنین مالکیت یک داروخانه را داشت که حتی پیشنهاد شغلی به طعمه های خود داده بودند. در میان فریب خوردگان یک دختر دانشجوی دانشگاه تهران نیز مشاهده می شد.

رییس پلیس آگاهی تهران در ادامه گفتند, این شخص با تهیه کپسول های خالی و پر کردن آنها با مواد بیهوشی و خواب آور آنها را در رنگ های مختلف به افراد تجویز می کرد. متهم در چند مورد به خانه افراد مراجعه کرده و پس از بیهوش کردن آنان از طریق داروهای تجویزی، اقدام به سرقت طلاجات و اشیای گران قیمت آنان کرده است. شمار شاکیان متهم به 31 تن رسیده است.

تجاوز به چند زن در پارک ساعی

رییس پلیس آگاهی تهران‌بزرگ همچنین افزود: این متهم تعدادی از مالباختگان را نیز در ناصرخسرو شناسایی کرده و حوالی غروب در محدوده پارک ساعی با آنان قرار ملاقات گذاشته که در این محل پس از خوراندن داروی بیهوشی، به آنان نیز تجاوز کرده است.

وی افزود: در برخی از موارد نیز که مالباختگان ساکن تهران نبودند، وی از آنان خواسته تا در مسافرخانه‌ای در حوالی ناصرخسرو مستقر شوند تا وی برایشان دارو تجویز کند که پس از حضور در مسافرخانه و دادن داروی بیهوشی به آنان، ضمن سرقت اشیای قیمتی آنان، به برخی از این افراد نیز تجاوز کرده است.

محمدیان با بیان اینکه متهم پیش از این دارای پنج فقره سابقه کیفری است، گفت: در یکی از سرقت‌های قبلی، یکی از مالباختگان این متهم فوت کرده است و در سرقت‌های اخیر نیز چند تن به کما رفته‌اند.

تجاوز به زنان و دختران

رییس پلیس آگاهی تهران‌بزرگ با بیان اینکه بیش از یک ماه است که وی در پایگاه 7 دستگیر شده، گفت: این متهم سواد چندانی نداشته اما نام داروها به ویژه داروهای خاص را حفظ کرده و حتی مدعی بوده که کاشف تعدادی دارو است که به وسیله آن بیماران ام اس و جوش‌های صورت را مداوا کند.

وی مهم‌ترین ویژگی این سارق شیک‌پوش را چرب‌زبانی‌اش اعلام کرد و افزود: شهروندان باید توجه داشته باشند که هرگز به چنین افرادی اعتماد نکنند و از راه دادن افراد غریبه به منزل و… خودداری کنند.

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ افزود: همچنین باید به این موضوع توجه شود که برای تهیه دارو، بهترین راه، مراجعه به بیمارستان و مراکز معتبر است.

این متهم گفت: با خوراندن داروی بیهوشی به مالباختگان، آنان را بیهوش کرده و اقدام به سرقت از آنان می‌کردم که در مواردی نیز به برخی از آنان تجاوز کردم.

تجاوز به زنان و دختران

درباره admin

زندگی برای همه یکسان عشق نمیورزه و با شعار دادن هیچوقت دنیا بهتر نشد ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.